NOVINKY

arr3Servis klimatizácii vozidielPRICHÁDZA LETO - nezabudnite na pravidelný ročný servis klimatizácie v aute. Ušetrite tým nemalé... arr3ČISTENIE KLIMATIZÁCIE OZÓNOM!Ozónová dezinfekcia -  ideálny prostriedok pre čistenie klimatizačného systému a odstraňovanie...

KONTAKT

Ján Pašek - TEPSERVIS
Vajnorská 7
900 25 Chorvátsky Grob, m.č. Čierna Voda
tel: 0902 235 658
napíšte nám
IČO 46697985


ČISTENIE KLIMATIZÁCIE OZONOM
OZÓNOVÁ DEZINFEKCIA KLIMATIZÁCIE

Chránte seba a svoje deti pred dýchaním plesní!


 Ozón O3

 Ozón sa radí medzi najsilnejšie dezinfekčné a oxidačné činidlá a jeho účinnosť je známa v rôznych odvetviach hlavne v medicíne. Rýchlo ničí tiež veľmi odolné druhy patogénnych mikroorganizmov, ktoré chlór a iné dezinfekčné prostriedky nie sú schopné  odstrániť. Pri dezinfekcii ozónom dochádza k prasknutiu bunkovej steny týchto mikróbov, čím sú účinne likvidované a to 100 krát rýchlejšie ako chlórom.

Ozón O3 je nestabilná forma kyslíku, a preto musí byť pripravovaný priamo na mieste použitia. K tomu účelu sa používajú generátory ozónu, ktoré produkujú ozón v tichom elektrickom výboji z kyslíku prítomného vo vzduchu.

Dezinfekcia ozónom

Okrem ničenia baktérii, táto dezinfekcia ako jediná účinne eliminuje i pachy. Keďže ozón je plyn dostane sa aj na ťažko prístupné miesta. Vďaka silnej oxidácii likviduje aj všetky zápachy organického a anorganického pôvodu napr. zafajčený alebo zatuchnutý interiér, zápachy vyvolané farbami, lakmi, a inými chemikáliami. Najčastejším zdrojom zápachu je klimatizačný systém, pretože kondenzát tohto systému vytvára ideálne prostredie pre rast baktérii a plesní.

Preto je ozón ideálnym prostriedkom pre odstraňovanie pachov a plesní u automobilov. Ozón okamžite zabíja nielen všetky zápachy vytvorené baktériami, plesňami a kvasnicami, ale aj víry.

Rôzne sprejové deodoranty a lacné visiace prostriedky neodstraňujú zápachy, ale len maskujú príjemnejšími pachmi. Nezabíjajú a neodstraňujú zdroje zápachu – baktérie, plesne a kvasnice.


Samotný proces

Samotná procedúra je veľmi jednoduchá, do vnútra vozidla sa umiestni generátor ozónu, nechá sa spustený motor a vnútorný okruh ventilácie. Celý proces trva cca 30 minút. Ozón sa koncentruje v automobile, dezinfikuje a odstraňuje pachy v celom priestore do hĺbky. Po skončení stačí automobil na 5 minút dôkladne vyvetrať.

CENA

Dezinfekcia a odstránenie pachov interiéru vozidla a ventilačného systému 35,00 €

NmQxOTkzY