NOVINKY

arr3Servis klimatizácii vozidielPRICHÁDZA LETO - nezabudnite na pravidelný ročný servis klimatizácie v aute. Ušetrite tým nemalé... arr3ČISTENIE KLIMATIZÁCIE OZÓNOM!Ozónová dezinfekcia -  ideálny prostriedok pre čistenie klimatizačného systému a odstraňovanie...

KONTAKT

Ján Pašek - TEPSERVIS
Vajnorská 7
900 25 Chorvátsky Grob, m.č. Čierna Voda
tel: 0902 235 658
napíšte nám
IČO 46697985


O NÁS
O NÁS

Sme firma zaoberajúca sa tepovacími službami domácností a firiem pre oblasť Bratislava a okolie. Práce vykonávame po dohode so zákazníkom buď priamo v našej prevádzke alebo priamo u zákazníka.

Pracujeme s profesionálnymi zariadeniami a vysokokvalitnou, biologicky odbúrateľnou chémiou značky Kärcher. Pri požití tejto technológie hĺbkového tepovania zaručujeme vysušenie už do 3 až 8 hodín. Doba schnutia závisí na teplote vzduchu, typu čisteného povrchu a na stupni znečistenia. Urobíme maximum         pre   to, aby sme materiál Vás zbavili nežiaducich škvŕn, nečistôt, prachu, roztočov a nežiadúcich pachov.

Pre účely odstránenia baktérii, plesní, kvasníc a pod využívame novú revolučnú technológiu "Ozónové čistenie", ktoré zároveň odstraňuje všetky nežiadúce pachy, ako je cigaretový dym, zápach z klimatizačného systému áut a pod.V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky.

M2M5NzE2Z